Chceš být SB? ZAPIŠ SE SEM ♥
Si fanynka us5?zapoměla si se podepsat?PODEPIŠ SE!!!!

Jsem ve finále SONP.
Hlasuj pro mě prosím TADY
sem tam jako draacice :)
dekuju predem :)


Červen 2009

US5 vs. The Rasmus-Podpoř US5 SMS!

12. června 2009 v 10:29 | by draacice |  >>>VOTE<<<
Pokud nemůžete přijít do Óčka na duel osobně, nevadí! Během pořadu proběhne hlasování - smsky bude možné posílat ve tvaru DJ mezera US5 nebo DJ mezera RASMUS na číslo 900 11 15. A každý hlas se počítá!
-----------------------------
us555

Německá hudební akce "Author Award."

12. června 2009 v 10:28 | by draacice |  >>>JAY KHAN<<<
Dne 28.května 2009 byla v Berlíně poprvé německá hudební akce "Author Award." Objevil se tam i 27 letý Jay Khan z US5 s jeho tří denními vousy ;).
us5555

Čas pro hrdiny!

12. června 2009 v 10:26 | by draacice |  >>>CAYCE CAYTON<<<
Tak to vypadá, že se US5 objeví konečně na nějaké akci, teda aspoń z toho, co napsal Cayce to vypadá.
Ahoj všichni,
jenom jsem vám chtěl dát vědět, že US5 dostali dnes pozvaní na "A time for Heroes. Právě teď jsem tady já, nejsem si jistý, jestli se Richie připojí.
Doufám, že tu každého uvidím.

O "A time for Heroes:
Co by mohlo být lepšího než strávení času na slunném, zábavném odpoledni s rodinou a přáteli a pomáhat dětem z celého světa?! Organizace "The Elizabeth Glaser Pediatric AIDS Foundation's 20th" dovoluje hostům dělat pouze tohle: Obklopit se Hollywoodskými hvězdami, hrát karnevalocé hry, uživat si plno jídla a pařit na speciální vystoupení Miley Cyrus.
Přes 20 let "A time for heroes" si zasloužila reputaci jako unikátní událost velké kvality a zábavy. Nejdůležitější je, že "A time for Heroes" je velmi důležitý finanční zdroj pro nadační programy - získala více než 30 milionů dolarů od té doby, co vznikla v roce 1990. a to není všechno: Disney bude jako štědrý zdroj v roce 2009, zajištěním finančních prostředků pomůže nadaci k dokončení práce.
Stars, které se objeví na akci:

Jake T. Austin
Moises Arias
Lo Bosworth
Kristin Cavallari
Lauren Conrad
Billy Ray Cyrus
Clique Girlz
Selena Gomez
Adam Gregory
Shenae Grimes
Melissa Joan Hart
Tony Hawk
David Henrie
Adam Hicks
Josh Hutcherson
Shawn Johnson
Heidi Klum
Monet Monico
Nick Lachey
Daniel Curtis Lee
Ryan Newman
Emily Osment
Denise Richards
Debby Ryan
Ashlee Simpson-Wentz
Brenda Song
Chelsea Staub
Jennifer Stone
Kaycee Stroh
Tiffany Thornton
Vincent Tomas
Keana Texiera
US5
Pete Wentz
Shailene Woodley

překlad by Peťula
us555

OMG hádejte co?!

12. června 2009 v 10:25 | by draacice |  >>>RICHIE STRINGINI<<<
Richie nám nechal docela šílenej vzkaz na myspace:-)
ahoj lidi, jsem to samozřejmě já, richie doma, jo... Jenom jsem chtěl napsat něco ne moc důležitého, jenom ahoj a taky ok a čau lidi... ne, ne, jenom kecám...
Mimochodem.... jak se máte v toto krásné ráno/odpoledne??
Dostal jsem mnoho komentářů a zpráv, kde se mě ptáte, jak se mají moje kachny?! takže to je to, odkuď pochází ten předmět: omg guess what...
Jak mnoho z vás ví a četlo minulý týden můj komentář, který jsem nechal na US5 community, že jsem si pořídil 12 malých kachních vajíček a překvápko, vylíhly se včera. Jsem tak vzrušený je pozorovat je, jak se líhnou a to všechno.
Cítím se jako pyšný otec sledující moje malé lol....možná pošlu jejich obrázek sem nebo na community. uvidíme, co se stane:)
ještě jedna věc než odejdu... také jsem dostal šílené komentáře, kde se ptáte, jestli mám holku a odpověď je ..Ne nemám holku.
A jak říká prasátko Porky: a to to to to je konec, lidičky.
Miluju vás lidi, dávejte na sebe pozor,
boží požehnání
Richie

překlad by peťula
us555

Upoutávka na US5 versus Rasmus

12. června 2009 v 10:24 | by draacice |  >>>VOTE<<<

Pravda je... - další zpráva od Cayceho

12. června 2009 v 10:23 | by draacice |  >>>CAYCE CAYTON<<<
Pravda je, že to všechno není pravda. Oh ano, pro ty z vás, kteří nevím, o čem mluvím, tak mluvím o nějakém online magazínu/blogu/stránce s drbama... tady část toho, co tam psali: britská herečka Kaya(16) byla spatřena s americkým zpěvákem Caycem Claytonem minulý měsíc ve Vnice, v Californii. Jsou zde zvěsti, že splu randí .... NENÍ to pravda.
Dobře, pravda je, že jsem se potloukat s Kayou ten den, ale ona není moje holka. Lidi opravdu musí dostat tato fakta přímo. Nemám holku, jsem sám.
us555

Cayce a twitter

12. června 2009 v 10:22 | by draacice |  >>>CAYCE CAYTON<<<
Tak Cayce už s taky založil twitter, takže se můžete mrnout, co právě dělá na týhle adrese: http://twitter.com/cayceclayton

us555

Vzkaz od Cayce

12. června 2009 v 10:21 | by draacice |  >>>CAYCE CAYTON<<<
I just wanted to write a quick little note to let everyone in what has been going on while we've been on our long break. But first, I have to say that us5 has the most amazing and supportive fans in the world! You guys have made me feel so welcome since my introduction a few months ago and Izzy, Richie, Jay and I are by far the luckiest couple of guys to have all of you as fans! Now, I know that we have been gone on break for awhile but I am here to tell you that us5 is coming back very very soon; as much as we have loved being home we just miss you guys too much! But we've been taking the time to prepare ourselves for our huge launch here in America. The guys and I want to make sure that everything is absolutely perfect so that us5 can go Global baby!!! Just like we should, and once we conquer America we can finally claim that Global status! I am getting excited just thinking about it so I hope you guys are too! Also we are soooooooo soooooo close to finding our new 5th member! We are in the final stages of the auditions so I've been talking with Izz, Jay and Rich daily about all the amazing candidates and it is looking like we will have an amazing new brother to welcome into the us5 family very soon! Well I gotta go visit my new baby niece, but I just wanted to let you all know what's been going on. The guys and I miss you all so much and can't wait to get started and then head over to Europe and come see you all. Especially me since I haven't gotten a chance to show y'all what I can do! Augenzwinkern

Peace and Love,

Cayce
 /izzygallegos-us5.blog.cz/
Překlad Caycho zprávy z Myspace:
Jen chci rychle napsat malou poznámku o tom co se stalo během naší dlouhé přestávky. Ale zaprvé chci řict že US5 mají nejúžasnější a podporující fanoušky na světě!
Dali jste mi nejúžasnější uvítání před 5 měsíci a Izzy,Richie, Jay a já jsme ti nejšťastnější chlapi díky vám fanouškům!
Teď…já vím že máme chvíli přestávku, ale já vám teď tady musím říct že se US5 vrátí velmi brzy; moc milujem být doma jen nám velmi moc chybíte!
Ale máme čas připravovat naše veliké zahájení tady v Americe! Kluci a já vás chceme ujistit, že je vše naprosto perfektní takže US5 můžou jít globální dítě (?? xD)!!!
Prostě chceme být takoví jako při dobývání Ameriky my můžeme být konečně tvrdí že globální status (??xDxD)! Jsem nadšen že o tom můžu přemýšlet tak doufám že vy také! Také jsme hoooodne blizko nalezení našeho 5. člena!
Jsme v zavěrečné fázi konkurzu, takže jsme s Izzym, Jayem a Richiem denně mluvili a sledovali úžasné kandidáty a vypadá to že budeme moci nového úžasného bratra do naší US5 rodiny brzy přivítat! Tak já musím jít navštívit mojí malou novou neteř, ale vám chci ještě říct co se děje.
Klukům a m se po vás tak moc stýská a já nemůžu vydržet než budeme v Evropě a všechny vás uvidím! Speciálně pro mě protože jsem dostal šanci odsud ukazat co dokáži!
Mír a lásku
Cayce
-----
Měli by jsme poděkovat °°oOKaCz€nKaOo°, která byla tak hodná a zprávu nám přeložila!!

zdroj:us555

Hey! - pár zmínek

12. června 2009 v 10:20 | by draacice |  >>>MAGAZINES<<<
zdroj:us555

Jayův vzkázek-"Pravda"

12. června 2009 v 10:19 | by draacice |  >>>JAY KHAN<<<
Někteří lidé se nás pokoušeli prolomit dolů, ale oni neví co US5 chystají.
Někteří lidé mluví pravdu, pravda je nevyhnutelná a ta brzo vyjde najevo.
Někteří lidé budou vypadat jako hlupáci, jakmile uvidí 5 kluků zpátky na vrcholu, brzy...velmi brzy.
-------
zdroj:us555

Richie napsal na fóru!!

12. června 2009 v 10:18 | by draacice |  >>>RICHIE STRINGINI<<<
Hey Hey HEY!! Chtěl jsem udělat krátké video a dát ho na YouTube nebo tak něco a říct vám aktuální informace o tom co se děje, ale můj blbej počítač není zvyklý nahrávat jakékoliv videa... Můj bratr Bobby a já jsme to zkoušeli 3 dny, ale nešlo nám to nahrát. Takže to je důvod proč píšu teď. Anyhoo jsem doma v Wheatonu a byla to úžasná pauza.
Vím, že to byla dlouhá přestávka, ale bylo pro všechny důležité vrátit se domů a na nějaký čas si odpočinout, protože poslední 4 roky jsme byli non-stop na cestách pouze s přestávkou 2-4 týdnů jednou za rok. Takže jsem byl dlouho doma s mými přáteli a rodinou. Bylo to úžasné. Mluvil jsem s kluky každý týden, abychom zůstali v kontaktu abychom udělali maximum pro US5. Nemáte ponětí jak jsem READY (připravený) a MY jsme připravený znova pracovat, vrátit se do Evropy a začít natáčet naší novou TV Show.
Je tááááák moc práce u US5 a já myslím, že by jsme měli podniknout velké kroky v tomto roce. V poslední době mi chyběl Jay, Iz-man a Cayce a hlavně vy všichni a tak jsem sledoval všechny videa na YouTube o US5. Je užasné vidět jak moc nás podporujete a dáváte nám lásku Opravdu požehnáváte kapelu a jsem vám navždy vděční i s mýma klukama (Jayem, Izzym, Caycem). Jsou to moji bratři a já je miluju.... Hodně jsme si prošli a jsme stále tady jste tu vy.
Sedím tady v počítačové místnosti (pzn. překladatele: to bude něco jako pracovna) v mém pyžamu a dojídam sušenky Oreos a ze zadního nádvoří mi sem vane čerstvý a teplý vítr. Takhle 100% voní léto... Čerstvě posekaná tráva a sousedky děti křičí a běhaj okolo, LOL. V každém případě, nebude dlouho trvat než se zase všichni uvidíme, neztratíme vaší důvěru. US5 pro život! Jo, jenom malá aktualizace v mém životě! Budou se mi klubat kachny! Crazy, že? Už jsem je měl předtím a teď to je mám znova. Mám inkubátor a objednal jsem si 12 malých kachních vajec. Je to nejúžasnější věc, dívat se jak se líhnou a pak se o ně starat. Dobře, odjel jsem na pozdní oběd s kamarádkou Kitty a Johnem a dostal jsem rozteklý čokoládový dort...MŇAM!
No, chybíte mi všichni a já se nemůžu dočkat až rozjedeme show a to bude tak brzo, že budete valit oči.
Moc vás všechny miluju a jste v mých modlidbách, opatrujte se a užijte si počasí...

Love you all
God Bless, Richie
zrroj:us555

Zpráva od Supportu (MS)

5. června 2009 v 10:22 | by draacice |  >>>NEWS<<<
Ahoj všichni!

Jak již víte, US5 Hledají nového člena. A kluci chtějí začít opět velmi brzy!

Máme nápad na jejich podporu, pro jejich sílu, kterou potřebují pro svůj nový začátek!

Dovolujeme si navrhnout vlastní grafiku, obrázky nebo plakáty a napsat jednu větu na to: "US5 - We Believe In You"
Pak nám je můžete poslat jako zprávu nebo us5-fan-forever@web.de

My pošleme fotky do naší galerie (Samozřejmě označime vaše fotky) (závorku nwm xDxD) A později by jsme z nich chtěli vytvořit prezentaci , a poslali na náš web!!

Tak pojďme! Těšíme se na vaše fotky!

překlad: KAtuSH,Lucy
zdroj:us5-sexy-hot-boys

Vzkaz Cayce z MS

5. června 2009 v 10:21 | by draacice |  >>>CAYCE CAYTON<<<
Překlad Caycho zprávy z Myspace:
Jen chci rychle napsat malou poznámku o tom co se stalo během naší dlouhé přestávky. Ale zaprvé chci řict že US5 mají nejúžasnější a podporující fanoušky na světě! Dali jste mi nejúžasnější uvítání před 5 měsíci a Izzy,Richie, Jay a já jsme ti nejšťastnější chlapi díky vám fanouškům! Teď…já vím že máme chvíli přestávku, ale já vám teď tady musím říct že se US5 vrátí velmi brzy; moc milujem být doma jen nám velmi moc chybíte! Ale máme čas připravovat naše veliké zahájení tady v Americe! Kluci a já vás chceme ujistit, že je vše naprosto perfektní takže US5 můžou jít globální dítě (?? xD)!!! Prostě chceme být takoví jako při dobývání Ameriky my můžeme být konečně tvrdí že globální status (??xDxD)! Jsem nadšen že o tom můžu přemýšlet tak doufám že vy také! Také jsme hoooodne blizko nalezení našeho 5. člena! Jsme v zavěrečné fázi konkurzu, takže jsme s Izzym, Jayem a Richiem denně mluvili a sledovali úžasné kandidáty a vypadá to že budeme moci nového úžasného bratra do naší US5 rodiny brzy přivítat! Tak já musím jít navštívit mojí malou novou neteř, ale vám chci ještě říct co se děje. Klukům a m se po vás tak moc stýská a já nemůžu vydržet než budeme v Evropě a všechny vás uvidím! Speciálně pro mě protože jsem dostal šanci odsud ukazat co dokáži! Mír a lásku Cayce ----- překlad:°°oOKaCz€nKaOo°zdroj:us5-sexy-hot-boys

Cayce -new fotka (MS)

5. června 2009 v 10:21 | by draacice |  >>>CAYCE CAYTON<<<
Cayce Clayton - pictures. - Photo 2 of 2
zdroj:us5-sexy-hot-boys

Cayce Clayton - pictures. - Photo 2 of 2
zdroj:us5-sexy-hot-boys

Caycův Twitter+fotka na MS

5. června 2009 v 10:19 | by draacice |  >>>CAYCE CAYTON<<<
A Cayce je další, kterej si založil Twitter!
Cayceho Twitter najdete >>TADY<<

Nová fotka na MySpace:
zdroj:ig-us5

US5 vs. The Rasmus-Óčko!!

5. června 2009 v 10:19 | by draacice |  >>>VOTE<<<
Koho máte radši? Popový boyband US5 nebo finské rockery The Rasmus? Rozhodnou ti, co přijdou 10.6. do dj diváka!
Převáží fanynky americko-německé skupiny US5 či příznivci rockové kapely z Finska The Rasmus? Obě skupiny pravidelně podporujete v t-music chart, takže dosahují na nejvyšší příčky. Objevily se na stupních vítězů i v RGM Hudebních cenách Óčka. Rasmusáci za rok 2005, US5 za 2007.
Velikánské ohlasy vzbudily letos únorový klipový speciál US5 i dubnový The Rasmus. Stejnou měrou si o ně voláte a píšete do dj diváka. Kdo je tedy oblíbenější? Co má Óčko víc hrát? Pop, který zastupuje US5, nebo rock prezentovaný kapelou The Rasmus?
Domluvte se s kamarády, vemte fanouškovské skvosty (plakáty, podpisové karty, výstřižky z časáků, fotky...), vytvořte transparenty a přijďte ve středu podpořit vaši skupinu i celý žánr do živého vysílání! Čekáme vás v půl třetí na Óčku, připravena je spousta hudebních dárků.
-----
zdroj: ig-us5
Si fanynka us5?zapoměla si se podepsat?PODEPIŠ SE!!!!